O Nas

Szkoła językowa online eLingwista istnie na rynku od 2009 roku.

W zakres naszych usług wchodzą kursy językowe online, zarówno grupowe jak i indywidualne, z języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Nie ma najmniejszego znaczenia kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz lat, czy znasz osiem języków obcych, czy też dopiero zaczynasz swoją lingwistyczną przygodę. Dla nas najważniejsza jest Twoja chęć nauki i radość płynąca z poznawania językowych zawiłości obcych kultur. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w kameralnym gronie – na lekcji jesteś Ty i nasz lektor. W przypadku kursów grupowych to zawsze kameralne grono do 4 osób oraz lektor prowadzący. Dzięki temu nauczyciel może się skupić tylko na Tobie. Ma możliwość wychwycenia wszystkich problemów, z jakimi możesz borykać się podczas nauki i od razu je niwelować. Wie, w czym jesteś dobry, a czemu należałoby poświecić więcej czasu. Nasi lektorzy znają swoich uczniów i potrafią dostosować program do ich oczekiwań i możliwości. Nie jesteśmy zwolennikami szkolnego nauczania i realizowania lekcji za lekcją, tylko po to, by zrealizować materiał przewidziany w podręczniku. Jeżeli czegoś nie wiesz – spokojnie! Jesteśmy po to, by wszelkie zagadnienia Ci wytłumaczyć, a nie jedynie przedstawić. W zależności od tego, czego potrzebujesz, lektor co miesiąc opracowuje dla Ciebie plan nauczania na najbliższe spotkania. Chcesz się skupić na konwersacjach? Chcesz się przygotować do egzaminu? Chcesz zrozumieć w końcu gramatykę? A może jesteś zainteresowany nauką od podstaw? Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki – wystarczy się z nami skontaktować.

Wiemy, że nasi uczniowie cenią sobie swój czas i pieniądze. Dlatego też współpracujemy jedynie z profesjonalistami. Naszą kadrę tworzą absolwenci najlepszych ośrodków naukowych w Polsce. W naszym zespole pracują osoby o różnym stażu zawodowym, doświadczeniu jak i predyspozycjach, jednak każdy z nich posiada bogate portfolio z prostego powodu – dla każdego tutaj nauczanie języków jest po pierwsze pasją, dopiero później sposobem na życie. Nasi lektorzy różnią się od siebie w każdym calu. Mamy spokojnych i stonowanych nauczycieli, którzy potrafią zmotywować nawet największych leniwców, jak również energiczne i zwariowane lektorki, które swoim optymizmem zarażają największych malkontentów, przekonując ich skutecznie do tego, że wystarczy odrobina chęci, by nauczyć się czegoś nowego. Pośród tej różnorodności charakterów, są cechy, które łączą ich wszystkich. Jest to ciepło, mądrość (nie tylko ta wyuczona, ale również ta życiowa) oraz niepohamowane pragnienie dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

DLACZEGO ELINGWISTA ?

Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, ale jednocześnie wiemy, na ile nas stać. Wiemy, że to, co robimy, robimy dobrze.
To Wy nas utwierdzacie codziennie w tym przekonaniu i to dla Was chcemy być najlepsi!

 • Skuteczność nauczania

  Nie działamy szablonowo! Nie przedstawimy Wam standardowej oferty – stawiamy na skuteczny kurs językowy poprzez indywidualizację zajęć, koncentrując się na tym, co chcecie z danego kursu wynieść. Czy jest to nauka od podstaw, czy konwersacje na zaawansowanym poziomie – wspólnie z lektorem opracowujecie plan działania. Nie trzymamy się kurczowo jednej metody nauczania! Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różni są ludzie i jak różne mają potrzeby – czerpiemy inspirację z wielu koncepcji, aby nauka u nas była nie tylko efektywna, ale też sprawiała przyjemność obu stronom.

 • Konkurencyjna cena

  Ceny naszych kursów są uzależnione od tematyki, częstotliwości oraz elastyczności lekcji. Nauka przez Internet wypada korzystniej finansowo, niż nauczanie stacjonarne. Nie płacisz też dodatkowo za dojazdy, czy za wynajem sali.

 • Komfort i wygoda

  Harmonogram jest każdorazowo dopasowany do Twojego wolnego czasu. Możesz odbywać lekcje w pracy, w domu, czy też podczas wyjazdów. Oszczędzamy również Twój cenny czas – zamiast podróżować samochodem lub komunikacją miejską na drugi koniec miasta, tylko po to, by zrealizować lekcję, możesz ten czas poświęcić rodzinie, odpocząć po pracy lub też wybrać się do kina.

 • Innowacyjność działania

  Nie bazujemy jedynie na kontakcie przez komunikator Skype! Naszym uczniom proponujemy stały dostęp do wirtualnej tablicy, z której mogą korzystać zarówno w trakcie lekcji, jak i po niej oraz udostępniamy platformę e-learningową.

 • Doświadczenie

  Mamy za sobą kilkuletnie doświadczenie i możemy pochwalić się sukcesami, które odnoszą nasi uczniowie na międzynarodowej arenie. Lektorzy szkoły eLingiwsta to osoby nieprzypadkowe, które oprócz wymaganych kwalifikacji pedagogicznych muszą dysponować odpowiednimi cechami osobowości oraz mieć predyspozycje do nauki języków obcych online. Jako profesjonalna szkoła językowa online zwracamy na to szczególną uwagę. Wymagamy od naszych uczniów wiele, bo wiemy, ile sami jesteśmy w stanie im zaproponować!

Praca Dla Lektorów

Jeżeli jesteś lektorem języka obcego i spełniasz poniższe kryteria:

Uczysz języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego lub polskiego jako obcego,

 • Ukończyłeś studia filologii obcej lub posiadasz inne kwalifikacje do nauczania języka obcego,
 • Posiadasz doświadczenie w nauczaniu języków,
 • Interesuje Cię nowoczesne podejście do nauki języka przez internet oraz praca zdalna, 
 • Dobrze odnajdujesz się w pracy z komputerem i fascynują Cię nowoczesne technologie.

Oferujemy

 • stabilną pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku która od 2009 roku prowadzi kursy językowe online,
 • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń,
 • pracę z klientem polskim i międzynarodowym,
 • możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technikami nauczania,
 • pracę w sympatycznym i pełnym zapału zespole.

Aktualnie przyjmujemy aplikacje na lektora języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego jako obcego.